Kā mūs atrast PDF Drucken E-Mail
There are no translations available.

Ķemeros ir iespējams nokļūt un aizkļūt prom pietiekami daudzos veidos un kas nav mazsvarīgi- ar sabiedrisko transportu.

Ar vilcienu:

No Rīgas, Jūrmalas vai Tukuma Ķemeros var nokļūt ar vilcienu braucot līdz dzelzceļa stacijai "Ķemeri". Ja brauc no Rīgas, tad tas ir virzienā uz Tukumu. Vilcienu saraksts no Latvijas Dzelzceļa mājaslapas pieejams šeit.

Ņemiet vērā, ka vilcieni uz Ķemeriem kursē samērā reti, tādēļ no Rīgas centra var izskatīt iespēju ceļot arī caur Dubultiem vai Sloku līdz Dubultiem vai Slokai braucot ar vilcienu vai mikroautobusu, bet tālāk- ar Jūrmalas pilsētas autobusiem vai mikroautobusiem (sk. tālāk) vai caur Bulduriem līdz Bulduriem braucot ar vilcienu, bet tālāk ar Jūrmalas pilsētas 10.maršruta mikroautobusu (sk. tālāk).

 

Ar autobusu vai mikroautobusu:

No Slokas uz Ķemeriem kursē Jūrmalas pilsētas 6.maršruta autobuss. Tas atiet no Slokas autoostas (otrā pusē dzelzceļam), pa kreisi no lielveikala "Liedags", apm. 3-4 minūšu gājiena attālumā no vilciena. 6.maršruta autobusa pieturvieta ir arī uz Skolas ielas tūlīt aiz Skolas un Satiksmes ielu krustojuma apmēram 300 metru attālumā no stacijas. Savukārt Slokā var nokļūt ar vilcienu (kustības sarakstu sk. šeit) vai 7023.maršruta starppilsētu mikroautobusu (no Rīgas).

No Bulduriem, kur ļoti ērti var nokļūt ar vilcienu (kustības sarakstu sk. šeit), cauri Dzintariem, Majoriem, Dubultiem un Kauguriem uz Ķemeriem darbadienās(!) kursē Jūrmalas pilsētas 10.maršruta mikroautobuss.

No Rīgas Ķemeros var nokļūt ar 7021.maršruta starppilsētu mikroautobusu braucot līdz Dubultiem un tur pārsēžoties Jūrmalas pilsētas 10.maršruta mikroautobusā uz Ķemeriem (kursē tikai darbadienās).

Ar personīgo auto:

Ķemeros var nokļūt gan braucot cauri Jūrmalas pilsētai (tiesa, jāmaksā iebraukšanas maksa), tā arī apbraucot to pa Ventspils šoseju. Pie Ķemeru dzelzceļa stacijas ir pietiekami vietas, lai novietotu automašīnu, pie kam automašīnas novietošana ir par brīvu.

Savu automašīnu jūs bez maksas varat atstāt arī Bulduros pie Bulduru dzelzceļa stacijas (tiesa, jāmaksā iebraukšanas maksa Jūrmalas pilsētā) un izmantot Jūrmalas pilsētas sabiedrisko transportu (sk. iepriekš). Iespējams, šis risinājums ļaus šoferītim pa Ķemeru taku apmeklējuma laiku iedzert arī kādu alu ;)

 

Informāciju par to kā artrast piknika un telšu vietu Antiņviema "Vijolēs", lūdzu, skatīt šeit

 

 

 
Iepazīsti Latvijas dabas takas !, Powered by Joomla! and designed by SiteGround