Kaņiera pilskalns (~16 km + ~1 km kājām ) PDF Drukāt E-pasts

Kā lielisku piedevu īsiem maršrutiem pa Ķemeriem vai Slokas ezera sēravotu apmeklējumam, mēs iesakām doties nedaudz garākā ceļā uz Kaņiera pilskalnu, kas saskaņā ar nostāstiem ir bijusi jūras laupītāju apmešanās vieta.

Ceļš uz to sākas Robežu ielas galā, iet caur Raganu purvu un Antiņciemu. Uz pašu Kaņiera pilskalnu ved laipu taka, pa kuru gan vajadzētu iet kājām. Diemžēl, taka ir visai sliktā stāvoklī un tās sākumā ir izvietots uzraksts, ka iešana pa to ir uz jūsu pašu atbildību. Agrā pavasarī vai pēc ilgstošām lietavām nokļūt Kaņiera pilskalnā sausām kājām nav reāli, taču sausā laikā risks samērcēt kājas ir minimāls un jums var sanākt piedzīvojumiem bagāts ceļojums. Velosipēdus vēlams atstāt takas sākumā.

Kaņiera pilskalnā ir lieliski iekārtota vieta nelielam pinkikam un pēc Jūsu pasūtījuma "Ķemeru takas" var tur nogādāt malku, pārtiku un dzērienus.

Lai arī ceļš uz Kaņiera pilskalnu ved pa koplietošanas smilts un grantētu ceļu, no automašīnām jābaidās nav, jo ar auto pa šo ceļu ātri pabraukt nevar, savukārt braukšanai ar velosipēdu tas ir tieši kā radīts. Pa ceļam acīgs braucējs noteikti pamanīs vēl vienu otru ievērības cienīgu apskates objektu.

 

Takas iesaka

Velomaršruti Jūrmalā
Dodieties uz Bulduru velonomu un izmēģiniet velo maršrutus Rīgai tuvajā Jūrmalā!

Mūsu sabiedrotie

SIA 'Ķemeru takas' ir Jūrmalas uzņēmēju biedrības biedrs
Iepazīsti Latvijas dabas takas !, Powered by Joomla! and designed by SiteGround