Izbaudi šo dienu dabā uz velosipēda ! PDF Печать E-mail
There are no translations available.

Velosipēdi

"Ķemeru takas" piedāvā Jums iznomāt pieaugušo velosipēdus gan ar sieviešu, gan vīriešu rāmjiem ar dažādiem rāmju augstumiem robežās no 16 līdz 22 collām, kā arī dažāda izmēra pusaudžu un bērnu velosipēdus Ķemeru velonomā Ķemeru dzelzceļa stacijā kā arī Jaunķemeros, restorānā "Neptūns".

Visi mūsu velosipēdi ir aprīkoti ar amortizatoriem uz priekšējā riteņa, kas padara braucienu pa meža un grants ceļiem ērtu un patīkamu.

Velosipēdi ir aprīkoti arī ar dubļu sargiem, kas palīdz saglabāt Jūsu apģērbu tīru braucot arī pa zemes uz meža ceļiem.

Tāpat velosipēdiem komplektā bez papildus maksas ir pievienota saslēdzamā trose un atslēga, kas palīdzēs Jums pasargāt tos no iespējamajiem garnadžiem.

Vairums velosipēdu ir aprīkoti ar dzēriena pudeles turētāju, bet daži-  arī ar aizmugures bagāžniekiem- tas viss arī bez papildus maksas.

Papildus aprīkojums

Ikvienu velosipēdu iespējams aprīkot ar ērtu un drošu bērnu sēdeklīti komplektā ar bērnu ķiveri, kas ļaus šo ceļojumu izbaudīt arī Jūsu mazulim. Bērnu sēdeklīti kopā ar bērnu ķiveri var iznomāt arī atsevišķi- tas ļauj Jums paņemt līdzi braucienā mazuli, braucot arī ar savu velosipēdu.

Tā pat papildus drošībai Jums ir iespēja iznomāt arī ķiveres pieaugušajiem.

Velosipēdu nomu Ķemeru nacionālajā parkā darba laiki

Ķemeru velonoma vasarā ir pieejama katru dienu no pl. 10:20 - 19:00. Aprīlī, maijā un septembrī Ķemeru velonoma darbojas tikai brīvdienās un svētku dienās.

Lai rezervētu velosipēdus grupām vai lai pārliecinātos par nepieciešamā velosipēdu skaita pieejamību, lūdzu zvaniet nomas operatoram pa tālruni 29239273.

 

 

Takas iesaka

Velomaršruti Jūrmalā
Dodieties uz Bulduru velonomu un izmēģiniet velo maršrutus Rīgai tuvajā Jūrmalā!

Нашы союзники

SIA 'Ķemeru takas' ir Jūrmalas uzņēmēju biedrības biedrs
Познай природу Латвии!, Powered by Joomla! and designed by SiteGround