Zaļās kāpas īsais loks (ap 15 km) PDF Drukāt E-pasts

Zaļā kāpa ir viens no interesantākajiem un viens no augstākajiem kāpu veidojumiem Ķemeru nacionālajā parkā. Zaļā kāpa atdala Zaļo purvu, kas dažviet redzams uz rietumiem no kāpas, no Raganu purva, ko var skatīt austrumos.

Maršruta gaita: Ķemeru dzelzceļa stacija – Brocēnu iela – Partizānu iela – Zaļā kāpa – Antiņciems – Antiņciema-Ķemeru ceļš – Robežu iela – Tukuma iela – Ķemeru dzelzceļa stacija. Dažviet mežā pāri mitrākajām vietām ir uzbērtas grants taciņas, bet dažviet velosipēdu var nākties arī stumt cauri smilšu "vannām". Vietās, kur maršruts šķērso Zaļā un Raganu purva savienošanās vietu, uzbūvētas koka laipas.

Atgādinām, ka ugunskura kurināšana Ķemeru nacionālajā parka teritorijā ārpus īpaši norādītām vai ierīkotām vietām ir aizliegta!

"Ķemeru takas" aicina apmeklētājus saudzīgi un ar cieņu izturēties pret dabu tostarp nepiegružot apkārtni, bet radušos vai pārgājiena laikā pamanītos citu atstātos atkritumus ņemt līdzi un izmest piemērotās atkritumu savākšanas urnās apdzīvotās vietās.

Lai nenomaldītos un saņemtu ceļā tehnisko palīdzību, aicinām izmantot velo pavadoņa pakalpojumu, bet izvēloties Ķemeru taku dabas gidu pakalpojumus jūs radīsiet iespēju atrast un aplūkot Sēra dīķus tā gūstot maksimālo pievienoto vērību no brauciena. Vairāk informācijas pa tālruni 29224618.

Maršruta karte:

 


 

 

Takas iesaka

Velomaršruti Jūrmalā
Dodieties uz Bulduru velonomu un izmēģiniet velo maršrutus Rīgai tuvajā Jūrmalā!

Mūsu sabiedrotie

SIA 'Ķemeru takas' ir Jūrmalas uzņēmēju biedrības biedrs
Iepazīsti Latvijas dabas takas !, Powered by Joomla! and designed by SiteGround